Bakırköy Monalisa Moda Evi

our blog

Bakırköy Monalisa Moda Evi

,
In Uncategorized
,

Bakırköy de modern gelinlik deyince  ilk akla gelen ve 25 yıllık tecrübesiyle Bakırköy de güler yüzlü ekibi ve kaliteli hizmetiyle Monalisa Moda Evi‘dir.

 

    Bakırköy Monalisa Moda Evi

En son gelinlik trenlerini,mevsime vücut tipinize ve düğün mekanınıza uygun gelinlik seçmenin püf noktalarını ve gelinlik hakkında kafanıza takılan her detayı sizin için bir araya topladık.UNUTMAYIN ÇÜNKÜ MUTLU ANLARIN PROVASI YOKTUR.

Evlenecek olan her bayan gelinliğinin hayallerindeki gibi olmasını ve o gün peri masalından çıkmış gibi bir görüntüde bulunmak istemektedir. Ancak seçilen gelinliğin aynı zaman da son moda olması da gerekmektedir.

monalisa gelinlik peri kızı model
Monalisa Moda Evi – Peri Kızı Modelimiz

Sizlerin gelinlik seçerken son moda gelinlikler içerisinden öncelikle vücut tipinize en uygun olan modeli seçmeniz gerekmektedir.Kişilerin hayal ettikleri mükemmel bir görüntüye sahip olabilmelerinin en temelinde vücut tiplerin uygun olanı seçmelerinde yatmaktadır.

Son moda gelinlik seçiminde dikkat edilmesi bir noktada hazır dikim almak mı yoksa diktirmek mi gerekiyor,kendinize en güzel şekilde oturan bir gelinlikle görünmek istemeniz çok doğru bir karar olmalıdır.Bu nedenle en doğrusu önceden dikilmiş bir modelin kendinize en uygun olanını seçerek o beğendiğiniz modelin aynısını kendi vücudunuza göre dikilmesidir.

Çünkü önceden dikilmiş bir model kişinin vücuduna giyildiğinde bazı hataları göz önüne serebilmektedir.Son moda bir gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken son nokta ise düğünün gerçekleştirilceği yere uygun seçim yapmak olmaktır.Gelinlik kendini düğün mekanında daha çok belli etmektedir.Bu nedenle de seçim yapılırken düğün mekanına uygun bir gelinlikte tercih edilmelidir..

Gelinlik için provalar son güne bırakılmamalıdır.Öyle bir durumda gelinlikte olası bir durum çıkarsa düzeltmek için de zaman bulunamamaktadır.Gelinlik seçerken gelinliğin üst kısmının hareketli ve özenli olmasına dikkat edilmelidir.Moda olduğu için değil sizler kendinizi mutlu ve güzel hissettiğiniz için gelinlik tercihi yapmalısınız.Unutmayın ki moda her zaman yakışandır.

Bizler Monalisa Moda Evi olarak sizleri bu doğrultuda en doğru kararı almaya ve kendi düğününüzde tam bir yıldız gibi olmaya davet ediyoruz.Kaliteli işçiliğimiz ve kendinden hiç bir zaman ödün vermeyen hizmet anlayışımızla tam 25 yılı aşkındır sizlerin mutluluğu için çalışıyoruz.Çünkü İŞİMİZ SİZİN MUTLULUĞUNUZ..

Bakırköy monalisa gelinlik
Bakırköy  Monalisa Moda Evi