Monalisa Gelinlik

HAKKIMIZDA

Since 1995…

Mutluluğunuza ortak olmak için tam 25 senelik tecrübe ve tasarımlarımız ile çalışmalarımıza devam ediyoruz….

Monalisa Moda Evi olarak 25 yıllık iş tecrübesi ve özverisiyle siz değerli müşterilemizin sevinçlerine ortak oluyor, mutluluğunuz için biz de sizin için çabalıyoruz. Siz sevgili gelin adaylarımızın hayalindeki gelinliği kaliteli ve özverili şekilde çalışarak tam hayalinizdeki gibi bir gelinlikle sizleri sevdiklerinizin karşısına çıkartmayı amaçlıyoruz. Kafası kaşırık, henüz karar vermemiş ve hayalindeki gelinliği bulamayan gelinlerimize uzun yıllara varan tecrübemizle destek oluyor, kendi özel tasarımlarımız ve dünyadaki bütün  gelinlik modellerini size özel tasarlayıp hizmetinize sunuyoruz.

Güler yüzlü satış danışmanlarımız, ustalarımız ve el işçilerimizle beraber el birliği içerisinde sadece siz değerli gelin adaylarımızın hayalindeki gelinlik ile sizleri kavuşturuyoruz.

Köklü bir geçmişe sahip olan Monalisa Moda evi olarak bir çok ünlüye de ev sahipliği yapıp onları da hayalindeki gelinliğe kavuşturduk. Monalisa Moda evi sadece gelinlik değil özel gecelerde giyebileceğiniz her türlü Nişanlık, Abiye, Kınalık ve gece elbisesini günümüz moda ve kreasyonlarına uygun şekilde tasarlıyor ve sizlere takdim ediyor.

1995 yılından itibaren Bakırköy de hizmet vermeye başlayan Monalisa Moda Evi kalite ve güveni ile sektördeki 25 yılı geride bırakmıştır.

Provaya gelen her müşterimizin hayalindeki ile sınırlı kalmayıp en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Monalisa Moda evi sizlere daima en iyi hizmet vermenin sözünü veriyor.

Monalisa Moda evi Katıldığı fuarlarda ve yıllık kreasyonlarında tasarlamış olduğu ürünler ile bir çok beğeni ve ödül almış olmanın gururunu taşıyor ve bunlar için siz değerli müşterilerimiz ve gelin adaylarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.

Monalisa Moda Evi sizlerin mutluluğuna ortak olabilmek adına kendi modellerinizide en özverili bir şekilde size özel beden ölçülerinize ve yapmak istediğiniz değişiklikler ile dikip sizlere sunuyor.

Monalisa Moda Evi’nin bir parçası olmaya siz ne dersiniz?

Monalisa Moda Evi her daim kaliteden ödün vermeden ustalık eseri dikiş kalitemizle sizlere hizmet vermeye devam edecek bizi takip etmeye devam edin…..